Näitus: Heli riided

K 8 Märts 20:00

Mai Söödi ja Tiina Söödi näitus Ladyfest tallinn 2017 programmis.

“Heli riided” võtab vaatluse alla ühe keskealise naise, praegusel ajal ja need riided, mida ta kannab. See 57 aastane naine on meie ema, Heli. Pildistasime teda tema erinevates riietes.
Helile meeldib riideid osta, otsida ja selga proovida, mille tõttu tal on neid palju rohkem, kui ühe eluaja jooksul kanda jõuaks. Ütleme nii, et kahest kapist ei piisa.

Meie ülesanne ei ole hukka mõista, et riideid on liiga palju ja pole praktiline neid alles hoida. Vastupidi, püüame väärtustada ühe inimese hobi ja eneseväljenduse võimalust. Näeme riidekapi sisu kui omanäolist kollektsiooni.
Projekti märksõnad on šarm, identiteet ja eneseväljendus.

Avamine koos Ladyfesti avapeoga 8. Märts kell 20:00
Näitus avatud 8. – 12. Märts

Täname: Eva Labotkin, Eesti Kultuurkapital, Heli Sööt

***ENG***

Exhibition by Mai Sööt and Tiina Sööt at Ladyfest Tallinn 2017.

“Heli’s Clothes” examines a middle-aged woman, in the current moment, and the clothes she wears. This 57 year old woman is our mother Heli. We photographed her in different outfits that she owns.
Heli likes to buy, find, and try on clothes. This is why she has more of them than she could wear in a lifetime. Let’s just say that two closets are not enough.

It is not our job to judge whether she has too many clothes and to say it is not practical to keep them all. On the contrary, we try to appreciate a person’s hobby and means of self-expression. We see the contents of her closet as a unique collection.
The keywords of this project are charm, identity, and self-expression.

The exhibition will be opened together with the opening party of Ladyfest Tallinn on 8 March at 20.30.
It will be open on 8-12 March 2017.

Our thanks to Eva Labotkin, Eesti Kultuurkapital, Heli Sööt.